Blog Yazıları

 • Eylül 22, 2022

  Bianca Stella boya ile her türlü ahşap, mobilya, mutfak tezgahı, parke, seramik, fayans, cam, plastik, metal, alüminyum, galvaniz, çinko, porselen, mermer, duvar, taş, beyaz eşya, pvc gibi yüzeyleri boyayabilirsiniz.

  Bianca Stella Boya Hakkında Merak Ettikleriniz
 • Eylül 02, 2021

  Çoğu insan, başlangıçların, girişebileceğiniz herhangi bir çabanın en zor kısmı olduğu konusunda hemfikirdir. İster yazmak ister çalışmak olsun sıfırdan başlamak göz korkutucu bir süreç gibi görünür. Pekala, en azından grafiti sprey boya söz konusu olduğunda, hayatınızda hiç sprey kutusu tutmamış veya grafiti boyama yapmamış olsanız bile, graffiti sanatı ipuçları ile bunun nasıl düzgün bir şekilde yapılacağı konusunda biraz yardım ve rehberlik sağlayabiliriz.

  Grafiti Sprey Boya
 • Ağustos 20, 2021

  Maket bıçağı bir çok farklı kesim işlemi için kullanılmasına rağmen bir çok insan maket bıçağı ucunun
  nasıl kırılması gerektiğini bilmiyor yada güvenli olmayan yöntemlerle kırmaya çalışıyor. Siz de maket
  bıçağı ucunun güvenli bir şekilde nasıl kırılması gerektiğini merak ediyorsanız bu yazımızda aradığınız
  cevabı bulacaksınız.

  maket bıçağı ucu nasıl kırılır
 • Temmuz 30, 2021
  newarc batarya,batarya fiyatları, batarya ne kadar, banyo bataryası, mutfak bataryası, eviye batarya, evye batarya , musluk satın al, musluk fiyatları, musluk ne kadar
 • Temmuz 08, 2021

  Seramik döşeme için kullanılabilecek malzemeleri kısaca sizler için sıralayacağız.

  Bu malzemelerin her birinin elinizde mevcut olmasına gerek yok, ancak çeşitli malzemelerde işlemi hem çok daha hızlı bir hale getirebilir, hem de kolaylıkla halledebilirsiniz.

  seramik döşeme, seramik döşeme malzemeleri, seramik döşeme nasıl yapılır
 • Temmuz 02, 2021

  Bonus XPS ısı yalıtım levhaları; homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan termoplastik malzemelerdir.

  Ana malzemesi polistiren olup, oluşumunda hücre yapıcı, alev geciktirici, boya ve çevre dostu gazlar kullanılır. Hücreler bütün yüzlerinden birbirine bağlıdır. Bonus XPS, yüksek basma mukavemetine sahip, sert polistiren (Ekstrüde polistiren) esaslı ısı yalıtım markasıdır.

  ısı yalıtım levhaları, ısı yalıtım levhası, bonus xps, bonus xps ısı yalıtım levhaları, ısı yalııtm levhaları fiyat
 • Haziran 23, 2021

  M.A.C Boya, Multi surface, Acrylic ve Chalk birleşiminden oluşan, piyasada bilinen geleneksel hobi boyalarından farklı olarak her türlü yüzeyde üstün tutunma gücüne sahip ve sektör profesyonelleri tarafından geliştirilen nanoteknolojik bir formüldür.

  mac boya, m.a.c boya
 • Haziran 18, 2021

  Tavan boyası, genellikle duvar boyasına göre ikinci plana itilmiştir; ancak tavanlar, evinizin veya dairenizin genel ambiyansı, görünümü ve aydınlatması üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahiptir.

  Duvarlar göze çarpan renk ve süslemelere sahiptir, ancak tavan boyası sizin ve sevdikleriniz için evinizin karakterini ve rahatlığını belirlemektedir.

  Tavan boyamak duvar boyamaya göre daha zordur, ancak ihtiyatlı bir bakım ve ihtiyatlı bir dokunuş bu projeyi sizin için iyi bir değer haline getirecektir.

  tavan boyası, tavan boyası nasıl yapılır,tavan boyası fiyatları, tavan boyası uygulama alanları, tavan boyası uygulanma