Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml (Ücretsiz gönderim)
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml (Ücretsiz gönderim)
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml
Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml

Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml (NEYZ128869)

5,00
Marka : ZBS
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺394,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺295,00(KDV Dahil)
Barkod : 8698819860605

Zbs Suprey Su İzolasyon Spreyi Şeffaf 400Ml

 

Tanım :

akrilik esaslı, silikon modifiyeli, transparan, hydrophobic (su itici) özelliğine sahip, izolasyon spreyi. Zbs "suprey” su izolasyon spreyi; 400ml aerosol kutulurda satışa sunulmaktadır. Şeffaf (transparan) yapısı sayesinde, uygulama bölgesinin görsel etkisini ve doğal görüntüsünü örtmez. Yüzeyde kalıntı ve katmanımsı doku bırakmaz. Zbs "suprey” ile su izolasyonunu tamamlandığında, dilerseniz  üzeri boyanabilir. Selülozik bileşenleri sayesinde hızlı kurur. (20-25co)

dokunma : 5-15 dakika

tam kuruma : 8-12 saat

kimyasal sertleşme : 24 saat

saf silikonla güçlendirilmiş, transparan kimyasal yapısı ile benzersiz su itici özelliğe sahiptir. Zbs "suprey” uygulandığında, beton ve derzler tarafından maximum bir kuvvet ile çok hızlı emilerek, yüzeye içeriden tutunur ve ters basınçtan (arkadan) gelen neme karşıda mükemmel bir bariyer görevi gördüğü için, rutubeti anında keser. Zbs "suprey” ile spreyin uygulama kolaylığı ve rahatlığı sayesinde, ilave işçilik maliyeti oluşturmadan, herkes su izolasyonu uygulayabilir. Zbs "suprey” iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Meteorolojik etkilere karşı (güneş uv, kar ve yağmur) maximum dayanım direncine sahiptir. Tuzlu su ve kimyasallara karşı performansı yüksektir. Çok geniş kullanım alanına sahiptir:

zbs "suprey” banyo ve mutfak seramiklerinde, rutubetli duvarlarda, araçların yıpranmış su hortumlarında, metal yüzeylerde, pencerelerden sızan yağmur suyu izolasyonlarında, tekne ve karavanlarda, hobi amaçlı her türlü izolasyon ve tadilatlarda, tesisat izolasyonlarında, ağaç/ahşap yüzeylerde, duşakabin bağlantı, kenar ve köşelerinde kolaylıkla uygulanabilir.

Uygulama yapılacak yüzey, temiz, kuru ve kendini taşıyabilen bir zemine sahip olmalıdır. Yağ veya petrol türevli lekeler varsa selülozik tiner kullanılarak muhakkak temizlenmelidir. Metal yüzeylerde pas varsa, tel fırça yada zımpara yardımıyla temizlenmeli ve üzerine mutlaka, zbs antipas ile tek kat olarak, astarlama yapılmalıdır.

Uygulama öncesi kutu iyice çalkalanmalı ve 20-25 cm uzak bir mesafeden atış yapılmalıdır. İnce katlat halinde, katlar arasında 20 dakika ara ile 2-3 çapraz katta tatbik edilmelidir. Bünyesinde yanıcı gazlar ihtiva ettiği için uygulama esnasında, yanında ve yakınında ateş kaynağı olmamalıdır. Kullanımdan sonra zbs "suprey” kutusunda ürün kalmış ise, zbs "suprey” ’i daha sonra tekrar kullanabilmek için, kutuyu ters çevirip, atış valfine bir kaç kere basarak, kuruyup, tıkanıklık yapmaması açısından, çıkış yollarının içinde kalmış ürünü tahliye etmeniz gerekmektedir.

Ürün delinmemeli ve asla ateşe atılmamalıdır. Yanıcı ve parlayıcıdır. 18 yaşından küçüklere satılamaz. Uygulama esnasında, maske ve eldiven kullanılmalıdır. Kapalı alanlarda mutlaka gerekli havalandırma sağlanmalıdır. Kutunun arkasında yeralan "Qr" kodu akıllı telefonlarınıza tarattığınızda, gerekli tüm teknik bilgilere ulaşabilirsiniz. Zbs "suprey” in 1 kolisinde 16 adet ürün vardır. Koliler, kolaylıkla stant (display) şekline getirilerek, yapı marketlerde, akaryakıt istasyonu marketlerinde, nalburlarda, mağaza ve satış noktalarının, masa ve tezgah üstünde kolaylıkla teşhir edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

 

  • R12-Çok yanıcı madde.
  • R20/21/22- Solunduğunda, deri ile temasta, yutulduğunda sağlığa zararlıdır.
  • R36- Göze temas durumunda zarar verir, kaşındırır.
  • R66/67- Uzun süre aerosol tüpün buharına maruz kalmak, deriyi kurutur. Çatlamasına yol açar. Uyku verir, baş dönmesi yapar.

Güvenlik Uyarıları :

  • S2-Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.
  • S3/7/9-Kabı iyice kapalı halde, serin ve iyi havalandırılan bir yerde muhafaza ediniz.
  • S16-Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Asla sigara içmeyiniz.
  • S51-Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanınız.
  • Boşalmış dahi olsa aerosol kutuyu sakın delmeyiniz.

Raf Ömrü :

Açılmamış ZBS "SUPREY” , kendi ambalajında, oda sıcaklığında, 3 yıl muhafaza edilebilir. Basınçlı aerosol kapta, yanıcı ve parlayıcı özelliktedir. İyi havalandırılan bir ortamda, direkt güneş ışıklarından, ateşten ve darbeden korunması gerekir.

Kaplama Gücü :

Tek katta, 2,5 – 3m2 / 400ml kutu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR