Zbs Guard Vernik 12 Kg - (Şeffaf, Geç Kirlenip, Kolay Temizlenme ve Daha Parlak Bir Zemin İçin)
Zbs Guard Vernik 12 Kg - (Şeffaf, Geç Kirlenip, Kolay Temizlenme ve Daha Parlak Bir Zemin İçin)
Zbs Zemin Guard 12 Kg - ( Şeffaf Zemin Koruyucu)
Zbs Zemin Guard 12 Kg - ( Şeffaf Zemin Koruyucu)
Zbs Zemin Guard 12 Kg - ( Şeffaf Zemin Koruyucu)
Zbs Zemin Guard 12 Kg - ( Şeffaf Zemin Koruyucu)
Zbs Zemin Guard 12 Kg - ( Şeffaf Zemin Koruyucu)

Zbs Guard Vernik 12 Kg - (Şeffaf, Geç Kirlenip, Kolay Temizlenme ve Daha Parlak Bir Zemin İçin) (NEYZ125085)

5,00
Marka : ZBS
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺6.493,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.995,00(KDV Dahil)

Zbs Guard Vernik 12 Kg - (şeffaf, Geç Kirlenip, Kolay Temizlenme ve Daha Parlak Bir Zemin İçin)

 

ZBS Guard Vernik; Metil Metakrilat Reçine ve selülozik esaslı, tek kompenantlı, şeffaf, penetrasyon gücü yüksek, hızlı kuruyan, tozuma ve kaydırma yapmayan, su geçirmez, yaya ve araç trafiğinin oluşturcağı darbe ve aşınma dayanımı yüksek, meteorolojik koşullara dayanıklı, çok güçlü bir zemin kimyasalıdır. 

 

 

KULLANIM ALANI ve ÖZELLİKLERİ

Her türlü asfalt, beton, şap, seramik, traverten, parke taş, doğal taş, mermer, granit, dekoratif tuğla, paledyen ve epoksi ile kaplanmış zeminlerde ve duvarlarda, yada ZBS Zemin Boyası uygulanmış tüm yüzeylerde, geç kirlenip, kolay temizlenebilme özelliği kazandırmak, koruyucu ve aynı zamanda uygulanmış kaplamanın dayanım ömrünü maximize etmek, üstün su geçirimsizliği sayesinde, yüzeye su izolasyonu özelliği sağlamak amacı ile rulo, fırça veya komprosörle kolaylıkla uygulanabilir. Fabrika zeminleri, konutların, işyerlerinin, avm'lerin açık ve kapalı otoparkları, okul sahaları, tenis kortları, basket sahaları,çocuk parkları, akaryakıt istasyonları, uçak hangarları, oto sanayi dükkanları, depo ve antrepo sahaları, sevkiyat rampaları, çatısı olmayan dam yüzeyleri  vb. yerlerin zeminlerinin darbeye, dış etkenlere, sürtünmeye ve meteorolojik koşullara karşı uzun ömürlü ve korunaklı olması için özel olarak geliştirilmiş ve iyileştirilmiştir. Üzerinde her türlü yaya ve araç trafiği işleyişi mümkündür. Depo ve fabrika  zeminlerinde forklif ve transpalet gibi istif makinelerinin oluşturacağı aşınmalardan etkilenmez. Uygulandığı zeminde kaydırma ve tozuma kesinlikle yapmaz. Aktif kimyasal yapısı ve özel bileşenleri sayesinde yüzeyde su geçirimsizliği oluşturarak, maximum izolasyon etkisi de sağlar.

 

YÜZEY HAZIRLIĞI Uygulama yapılacak yüzeydeki tüm kir, yağ temizlenerek, yüzey; temiz, tozsuz ve kuru hale getirilmelidir.
İNCELTME İnceltilmeden uygulanmalıdır.

 

UYGULAMA ŞEKLİ

ZBS Guard Vernik uygulaması esnasında yağışlı veya sıcak ortamlardan kaçınılmalı, mümkün olduğunca güneş ışınlarına direkt maruz kalmayan gölgeli saatler ve bölgeler seçilmelidir. Ortam sıcaklığının 20–30ºC olduğu koşullarda uygulama yapılmalıdır. İnceltme yapılmadan, tek kat yada iki kat şeklinde, ZBS Zemin Boyası uygulanmış yüzey üzerine yada her türlü Beton, şap, asfalt, seramik, doğal taş v.b zeminlerde rulo, fırça yada püskürtme ile uygulanır. Şeffaf (Transparan) yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde yüzeye parlaklıkla birlikte koruyucu etki katar.  

 

 ÖNEMLİ NOT:

1.) ZBS Zemin Boyası üzerine, ZBS Guard Vernik uygulaması yapılmadan önce, yüzeydeki boyanın tamamen kuruduğundan emin olunması gerekmektedir. Zira, ZBS Guard Vernik çok güçlü bir kimyasal yapıya sahip olduğu için alttaki ZBS Zemin Boyası uygulamasını çözebilir.

2.) ZBS Guard Vernik ürünümüz uygulandığı yüzeye parlak bir doku kazandıracağı için uygulama öncesi mat olan yüzeyde belli olamayan yüzey hataları, (rulo izleri, zemin deformeleri v.s gibi) ZBS Guard Vernik uygulamasının yüzeye sağladığı parlak doku sayesinde bir miktar belli olabilir. Bu durum zemin trafiğine bağlı olarak, zamanla yüzeyden kaybolur ve ayrıca tüm renkler için geçerli değildir. 

Çok Önemli Not: Eğer, Zbs Zemin Boyası İle 1 Den Fazla Rengi Zemininize Uyguladıysanız, Üzerine, Zbs Guard Vernik Uygulamadan Önce, Renklerin Birleşim Yerlerinden, Maskeleme Bantı İle Maskeleyerek, Ayırınız Ve Zemindeki Her Rengin Üzerine Vernik Uygularken, Temiz Bir Rulo Kullanınız. Zira, Zbs Guard Vernik Çok Güçlü, Selülozik Bir Kimyasal Solüsyon Olduğu İçin 1 Den Fazla Rengin Üzerine, Aynı Rulo İle Yapılan Vernik Uygulamalarında, Renkler Arasındaki Rulo Geçişlerinde, Pigmentlerde Hafif, Kısmi Çözülmeler Yapacağından, Zemindeki Renkleri Birbirine Karıştırabilir. Tek Renk Üzerine Yapılacak Uygulamalar İçin Bu Durum Geçerli Değildir. Aşağıdaki Linkten, Ürünümüzün Detaylı Teknik Bilgilerine, Görsellerine Ve Uygulama Videolarına Ulaşabilirsiniz.

 

FİZİKSEL VE KİMYASAL ÖZELLİKLERİ

RENK Şeffaf (Transparan)
KMM(%) 30
KURUMA ZAMANI Dokunma kurumasını 60 dk'da tamamlar, 240 dk. da sertleşir. ( 19-30 °C’de, güneşli açık alanda)
UYGULAMA ARAÇLARI Pistole, rulo,fırça
SARFİYAT I(Teorik)     0,150 – 0,200 g/m² (300 mikron kuru film kalınlığında)
AMBALAJ ŞEKLİ 12 Kg / Teneke Kova (Çember contalı kapak)
RAF ÖMRÜ Kuru / serin ortamda ve orijinal ambalajında en az 2 yıl

 

Dikkat: Kapalı alanda uygulama yaparken alanın havalandırılması ve maske kullanımına özen gösteriniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR