Uks Titanium P 3000 3 Mm Polyester Keçe Taşıyıcılı Membran 10 M2 (-10)
Uks Titanium P 3000 3 Mm Polyester Keçe Taşıyıcılı Membran 10 M2 (-10)

Uks Titanium P 3000 3 Mm Polyester Keçe Taşıyıcılı Membran 10 M2 (-10) (UKS0000055)

5,00
Marka : UKS

  

-Ürün Tanımı

Polyester keçe taşıyıcılı, APP (atactic polypropylene) katkılı, bir yüzü polietilen film diğer yüzü Alüminyum folyo kaplı plastomerik su yalıtım membranları.

-Kullanım Alanı

Yağmur dereleri, gizli derelerde ve baca kenarlarında kullanılır.

- Ürün Avantajları

Esnektir, uzun ömürlüdür, farklı tipteki yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir. Yüksek çekme ve kopma mukavemetine sahiptir, toprakta oluşabilecek agresif etkilere karşı dayanıklıdır, dilatasyon, baca kenarı ve parapet dönüşü gibi detaylarda kolay uygulanır.

-Yüzey Hazırlama

Uygulama yapılacak zemin gevşek parçalardan, yağ ve diğer kimyasallardan temizlenir ve yüzeydeki bozukluklar Tamir Harcı ile tamir edilir. Sağlıklı bir uygulama için, uygulama yapılacak yüzeye astar olarak Bitüm Emülsiyon kullanılması tavsiye edilir.

-Uygulama

Ek yerlerinde 10 cm, rulo bitiş yerlerinde ise 15 cm bini payı bırakılarak, şalümo alevi ile tam olarak yüzeye yapıştırılır.

Depolama ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rulolar kesinlikle dik olarak stoklanmalıdır, rulolar, direkt UV ışınlarından ve ani ısı değişikliklerinden korunmalıdır, uygulama bittikten sonra delici ve kesici işlemler yapılmamalıdır, gezilen teraslarda döşeme

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR