Uks Bitüm Astar 18/1
Uks Bitüm Astar 18/1
Uks Bitüm Astar 18/1

Uks Bitüm Astar 18/1 (UKS0000093)

5,00
Marka : UKS
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺571,24(KDV Dahil)
İndirimli : ₺499,50(KDV Dahil)
₺64,38 'den başlayan taksitlerle

 

Uks Bitüm Astar 18/1

Ürün Tanımı

UKS Bitüm Astar emülsiyonu; su ve bitümün özel yöntemler kulanılarak karıştırılması ile elde edilen, kullanıma hazır astar malzemesidir.

Kullanım Alanları

Bitümlü su yalıtım membranları ve bitüm esaslı likit su yalıtım ürünleri altında astar olarak kullanılır.

Ürün Avantajları

Soğuk olarak uygulanır, bu nedenle kullanımı kolaydır. Yanıcı ve zehirleyici madde içermez. Bu nedenle açık ve kapalı mekanlarda güvenle kullanılabilir. Bünyesindeki su buharlaştıkdan sonra, yüzeyde su ile tekrar çözülmeyen ve su geçirmeyen bir tabaka oluşturur. Her türlü yüzeye rahatlıkla yapışır. Ekonomik bir malzemedir.

Yüzey Hazırlama

Maksimum %20 oranında su ile karıştırıldıktan sonra, ot fırça, rulo veya tabanca ile yüzeye uygulanır. Uygulama yapılacak yüzey toz, yağ, inşaat atıkları ve kirden temizlenmiş ve kuru olmalıdır. Yağışlı havada ve ıslak zeminde uygulama yapılmamalıdır. Hava koşullarına bağlı olarak yaklaşık 4 – 24 saatte kurumaktadır.

Uygulama

UKS Bitüm Astar emülsiyonları, yüzey üzerindeki toz veya toprak gibi maddelerin yapışmayı engelleyici etkilerini yok etmekte ve temiz bir yüzey elde etmemizi sağlamaktadır. UKS Bitüm Astar emülsiyonları, UKS Bitüm’lü membran uygulamasından önce astar olarak kullanılır. Üstün yapışma özelliği sayesinde, üstüne uygulanan bitümlü membranların, beton yüzeye daha sağlam ve boşluksuz yapışmasını sağlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yağışlı havalarda ve ıslak zeminlerde kesinlikle uygulama yapılmamalıdır. Malzemenin inceltilmesi gerektiği durumlarda su ile karıştırılarak istediğiniz kıvama getirebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR