Siemens C6 A W Otomat Sigorta
Siemens C6 A W Otomat Sigorta

Siemens C6 A W Otomat Sigorta (SIEM000025)

0,00
Marka : SIEMENS
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺181,58(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,50(KDV Dahil)
₺17,34 'den başlayan taksitlerle

Anma Akımı: 6 Amper
Yavaş Karakterli
 
Siemens c 6 amper otomat sigorta ,ortalama bir akım gücüne sahip olup genellikle küçük elektrikli cihazların kullandığı alanlarda koruma görevi yapar. Sağladığı 6 amperlik akım gücü kontrolü ile evinize ve küçük işletmelere sağladığı kolaylık ve koruma hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İlk olarak kullancağınız sistemin şebekeden kaç amper akım çektiğini öğrenmelisiniz.Bu işlemi basit bir şekilde yapabilirsiniz.Multimetreyi elektrik sistemine seri olarak bağladığınızda sisteminizin şebekeden kaç amper çektiğini görmüş olacaksınız.
 
6 amper otomat sigorta sistemdeki yüklere göre bazı sorunlar yaşanmaktadır. 6 amper gücüne sahip sigortaya 7-8 amper dolaylarında yük bindirilirse sigorta içindeki manyetik anahtarı açarak sistemi devre dışı bırakacaktır.Sistemdeki yükleri azalttığınızda tekrar anahtarları çevirerek çalıştırabilirsiniz. Ancak 6 amperlik sigorta 13-17 amperlik yük bindirilirse evinizde bulunan elektrik tesisatı tam anlamıyla yanmakla birlikte yok olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için aşırı yük yüklemekten kaçının.

C 6 Amper Monofaze Otomat Sigorta Çalışması

Elektriği kontrol etmekle görevlendirilmiş olan otomatik sigortalar ani akım hareketlerinde kendini devre dışı bırakarak kullanıcılarına rahat bir kolaylık sağlıyor. Öncelik olarak belli başlı ölçümler yapmanız gerekecek. Bu ölçümler evinizde kullanmış olduğunuz elektrik enerjisi tüketen eşyalarınızın kullanımı sırasında tüketilen enerji miktarını ampermetre yardımı ile ölçüp kullanacağınız alana ölçümlerden yola çıkarak bir otomatik sigorta temin edilebilir. Temin edilirken dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör ise kesinlikle piyasada bulunan güvenilir markalardan temiz etmek istediğiniz otomatik sigortaları almalısınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR