Siemens C3X10 K Otomat Sigorta
Siemens C3X10 K Otomat Sigorta

Siemens C3X10 K Otomat Sigorta (SIEM000045)

0,00
Marka : SIEMENS
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺606,83(KDV Dahil)
İndirimli : ₺449,50(KDV Dahil)
₺57,94 'den başlayan taksitlerle

Anma Akımı: 10 Amper
Yavaş Karakterli
 
Siemens 3x10 amper trifaze anahtarlı otomat sigorta, hayatımızı kolaylaştıran elektrik akımlarının kontrollü ve dengeli bir şekilde kullanmalarını sağlayan parçadır.Elektriğin hayatımızda faydaları olduğu gibi yeterli koruma sağlanamaz ise çok büyük zararlara yol açabilir. Bunların başında insan hayatına gelebilecek olan zararlar olduğu gibi bütün elektrik ve elektronik eşyaların zarar görmesine kadar her şeyi etkileyebilir. Elektriğin normal seviyenin biraz üstüne çıkması bile büyük zararlara neden olur. İşte tüm bu zararları önlemek ve elektrik devremizin en güvenli şekilde çalışabilmesi için otomat sigortalar kullanılmalıdır.
 
Eletrik hayatımızın her yerinde evden okula, bakkaldan sanayi fabrikasına, şirket binalarından fabrikalarda aklınıza gelebilecek bir çok yerde kullanılmaktadır. Durum böyleyken bu elektriğin kontrol altına alınarak kullanılması gerekir. Bunu da farklı güçlerdeki otomat sigorta kullanarak sağlanabilir. Otomat sigorta çeşitleri de bulunmaktadır.

Otomat Sigorta Çeşitleri 

3x10 amper otomat sigorta hem otomat olup hem de elektrik gücü düşük olan yerlerde kullanılır. Örneğin evlerde okullarda bu tür sigortalar kullanılır. Kaliteli ürünler olabilirler ancak bu demek değildir hiç değiştirilmesin ya da bakımı yapılmasın. Kesinlikle bu sigortaların bakımı belli aralıklarla yapılmalı ve değiştirilmeli çünkü hasar görmesi durumunda büyük zarar verebilir.

W Otomat Sigorta Kullanım Alanları

W Otomat sigortalar üretici firmaların sağladığı kolaylıklara dayanarak evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Ev ve iş yerlerinde istenen kadar akım geçişini sağlayabilen bir devreye sahip olduğundan dolayı rahatlıkla kullanılabilir. Kullanımında sağlanan kolaylıklar neticesinde herhangi bir güvenlik açığı olmadan kullanım gösterebilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR