Jotun Anza Basic Fırça 70 Mm 147570-950
Jotun Anza Basic Fırça 70 Mm 147570-950

Jotun Anza Basic Fırça 70 Mm 147570-950 (JOTU000017)

5,00
Marka : JOTUN
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺61,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺47,50(KDV Dahil)
Barkod : 7311490038750
₺6,12 'den başlayan taksitlerle

 

Jotun Anza Basic Fırça 70 Mm 147570-950

Basic
Yüzey görünümünün çok önem taşımadığı basit boya uygulamalarında tercih edilebilir. İç ve dış cephede su bazlı boyalarda kullanılabilir.

Neden Anza ? 

1) Boya alma kapasitesi: Özel kıl yapısı sayesinde klasik bir fırçaya kıyasla daha fazla boya alma kapasitesine sahiptir.   
Faydaları: Boya uygulamanızı daha kısa sürede tamamlamanızı sağlayarak zaman ve maliyet avantajı sunar.  

2) Kıl kalitesi: Her fırçanın kıl yapısı yüksek kalitede üretilmiş olup doğru bir yüzey oluşturmanıza yardımcı olur. Anza fırçalarının ömrü; sentetik kıl yapısı ile, domuz kılından üretilmiş fırçalara göre daha uzundur.  
Faydaları: Yeni bir fırça almaya gerek kalmadan Anza fırçanızı birçok uygulamanızda uzun dönemli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca boya yüzeye daha iyi uygulanacağı için mükemmel bir bitiş elde etmenizi de sağlar. 

3) Kıl kaybı: Uygulama sırasında fırçadan kopan kılların boyanan yüzeye yapışması ya da uygulama sonrasında fırçayı yıkarken kıllarının kopması en sık karşılaşılan problemler arasındadır. Sentetik kıl yapısı sayesinde Anza fırçalarıyla uygulama sırasında ya da sonrasında kıl kaybı yaşamazsınız. 
Faydaları: Uygulamanızı daha hızlı tamamlamanızı sağlarken kıl kaybı yaşanmadığı için Anza fırçanızı uzun dönemli kullanabilirsiniz. Böylece hem zaman hem de maliyet avantajı sunar. 

4) Ergonomi: Anza fırçalarının sapları endüstriyel tasarımcılar tarafından rahat tutuş sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.  
Faydaları: Boya uygulaması sırasında fırçayı kolaylıkla kavrayarak elinizi ve bileğinizi yormadan uygulayabilirsiniz. 

5) Kullanım: Anza tarafından özel olarak geliştirilmiş aparat sayesinde fırçanızı boya tenekesinin kenarına asabilirsiniz.  
Faydaları: Kullanım kolaylığı sağlayarak uygulama sürenizin kısalmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR