Forlife Solar Bilboard Aydınlatma 150W FL-3189
Forlife Solar Bilboard Aydınlatma 150W FL-3189
Forlife Solar Bilboard Aydınlatma 150W FL-3189

Forlife Solar Bilboard Aydınlatma 150W FL-3189 (FORL002286)

5,00
Marka : Forlife
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺3.564,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.425,60(KDV Dahil)
₺183,74 'den başlayan taksitlerle

 

Not: Solar Aydınlatma Ürünlerinin Aydınlatma Süresi Mevsimlere Göre Farklılık Gösterebilir. Bunun Sebebi, Günışığına Maruz Kaldığı Sürenin ve Buradan Elde Ettiği Enerjinin Değişmesidir. Yaz Aylarında Günışığından Daha Uzun Süre Faydalanabilen Solar Armatürler, Kış Aylarında Günlerin De Kısalmasıyla Birlikte Yaza Kıyasla Daha Az Enerji Depolayacak ve Daha Kısa Süre Aydınlatma Sağlayacaktır.

 

Forlife 150 Watt Solar Projektör
Forlife Markasının Üretmiş Olduğu Solar Aydınlatma Ürünlerinden Biridir.
Güç ve Çalışma Şekli Bakımından Led Projektör 150 Watt Değerindedir.
150 W Solar Projektör Modeli İle Yüksek Performanslı Çalışmanın Tadını Çıkarabilirsiniz. 
Genel Olarak 150 Watt Led Projektör Modelleri Sıkça Tercih Edilen Ürünlerden Biridir.
Kullanımları Açısından Dış Mekanlarda İstenilen Alanda Rahatlıkla 150w Led Projektör Modelleri Kullanabilir.
Solar Projektör Modelidir ve Oldukça Kullanışlı Bir Tasarıma Sahiptir.
Solar Aydınlatma Ürünleri; Dış Mekan Kullanımına Uygun Olan Ürünlerdir ve Çalışmaları İçin İhtiyaç Duydukları Enerjiyi Elektrik Şebekesi Yerine Güneşten Elde Ederler.
Gün İçerisinde Günışığından Elde Ettikleri Enerjiyi Depolar ve Hava Karardığında İse Depoladıkları Enerjiyi Kullanarak Işığın Yayılmasını Sağlarlar.
150 W Solar Projektör, Kullandığı Temiz Enerji İle Hem Çevre Dostu Hem de Ekonomik Aydınlatma Sağlayan Solar Projektörler, Uzun Süreli Kullanım Ömrüne Sahiptir.
Tasarımı Bakımından Sade ve Modern Görünüme Sahip Olması İle Kullanıldığı Her Alana Uyum Sağlar ve Dekoratif Görünüm Kazandırır.
Forlife Solar Projektör, Sahip Olduğu Sağlam ve Korumalı Yapısı İle Kullanıcıya Uzun Ömürlü ve Yüksek Performansta verimli Kullanım İmkanı Tanır.


Solar Projektör Neden Tercih Edilir?
Solar Projektör Aydınlatma Sistemleri İle Pek Çok Alan İçerisinde Kaliteli Işıklandırma Yaratabilirsiniz. Solar Projektör Modelleri Genel Olarak Güneş Enerjisi İle Çalıştığı İçin Oldukça Ekonomiktir. Tasarruflu Bir Çalışma Sunuyor Olmaları İle De Tercih Sebebi Haline Gelmiştir. Solar Led Projektör Modelleri Kaliteli Aydınlatma Seçenekleri Sayesinde Geniş ve Büyük Alanlarda Kolayca Işıklandırma Sağlar. Solar Güneş Enerjili Projektör Modellerini Bahçe, Tarım Alanları, Park, Peyzaj Alanları, Otopark, Sokak Gibi Pek Çok Alanda Işıklandırma Yaratabilirsiniz. Solar Bahçe Projektör Modelleri Herhangi Bir Elektrik Bağlantısına Da İhtiyaç Duymadan Direkt Monte Edilmektedir. Solar Projektör Tavsiye Edilirken De Bu Durumda Göz Önüne Alınmaktadır. Solar Panelli Projektör Aldığı Güneş Enerjisi İle En İyi Şekilde Yaz Aylarında Uzun Süre Bir Işıklandırma Sunar. Kış Aylarında Daha Az Güneş Enerjisi Toplayabildiği İçin Zamanda Farklılıklar Meydana Gelebilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR