Doggie Konfor Deri Nazar Boncuklu Köpek Boyun Tasması Mavi 2,5x37-45Cm SBT2523MROYALBLUE

Doggie Konfor Deri Nazar Boncuklu Köpek Boyun Tasması Mavi 2,5x37-45Cm SBT2523MROYALBLUE (NEYZ123502)

5,00
Marka : DOGGİE
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺311,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,50(KDV Dahil)
Barkod : 8680782101908
₺30,34 'den başlayan taksitlerle

Doggie Konfor Deri Nazar Boncuklu Köpek Boyun Tasması Mavi 2,5x37-45Cm SBT2523MROYALBLUE

  Kristal Serisi köpek tasması, kendini özel hissetmek isteyen petlerimiz ve onların sahipleri için doğal derilerin üzerine swarovski markalı özel kristal taşlardan tasarladığımız parlak ve göz alıcı ürünlerimizdir.  

 Konfor serisi köpek tasması, evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Bu serimizde doğal derilerin altına, yumuşak dolgu malzemesi yastıklanarak dikilmiş ve birleştirilmiştir.

Boyun tasması ürünümüzde kullandığımız Vegetal deri, Türkiye’de, bitkisel tanenler kullanılarak çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle tabaklanmış sığır derilerinden elde edilmektedir. Kendine özgü cilt yapısı ve görünümü itibarıyla her bir deri, kullanıcısına özel hissettiren bir malzemedir. Gerçek deriler, doğal malzeme olmaları sebebiyle kötü hava koşulları, güneş ışığı gibi dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Bu etkilerden korunmak için gerçek deriden üretilen ürünlerin, belirli aralıklarla temizliği ve koruyucu yağlar ile desteklenmesi bu ürünlerin ömrünü uzatacaktır. Bu tip deriler yapısı itibari ile bir miktar renk verebilirler. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler, gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına karşı dayanımlı olmak gibi standartları karşılaması için özel olarak üretilmektedir.

 Kauçuk dolgu ped, su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanımlı özel bir materyaldir.  Üzeri nylon kumaş kaplıdır. Dostlarımızın boynuna mükemmel uyum sağlayan dokusu ile kauçuk dolgu pedlerimiz, hem dostlarımız için hem de pet sahipleri için ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.

  Swarovski, takı ve kuyumculuk sektörüne adeta ismini veren bir markadır. Swarovski kristalleri, özel üretim süreçleri ve en yüksek kalitede hammaddelerle birlikte, mümkün olan en yüksek hassasiyet, parça kalitesi, tutarlılık ve eşsiz parlaklık derecesini garanti eder. Biz de firma olarak aramızdaki marka kullanım sözleşmesine dayanarak bu markanın materyallerini orijinal Swarovski etiketleriyle birlikte, bazı modellerimizde özel tasarımlarımızla kullanıcılarımıza sunmaktayız.

 Ürün ile birlikte üzerinde orijinalliğini belgeleyen barkod numaraları olan swarovski orijinal etiketi ile birlikte gönderilmektedir.

  Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

KULLANIM TAVSİYELERİ VE UYARILAR     

* Ürünümüz, tamamen doğal işlenti ile imal edilen gerçek deri ürün olduğu için evcil hayvanlarınız için ısırmak, dişlemek ve kemirmek açısından gayet ideal bir ürün işlevi görecektir. Bunun için ürün kullanıldıktan ve petinizin üzerinden çıkarıldıktan sonra, evcil hayvanınızın asla uzanamayacağı yerlere asılmalı ve konulmalıdır. 

Deri boyun tasması ürünlerimizi ayda bir kere, nemli bir bezle sildikten sonra, varsa badem yağı ile yağlamak; yoksa kaliteli ayakkabı temizleme süngerleri ile temizlemek, ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. Buna ek olarak çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra ürünün nemli bir bezle silinip temizlenmesi uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. 

 

 

Ürünün üzerinde diş izlerinin tespit edilmesi, herhangi bir kesici delici alet vb. izinin bulunması, kullanıcının kendi şartları ile oluşturulmuş toka deliği vb. bulunması; kısaca ürünün üzerinde orijinali dışında modifiye ve değişiklik yapılarak kullanılması durumları, ürünü Garanti kapsamından çıkarmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR