Bianca Mineral Sıva 25 Kg
Bianca Mineral Sıva 25 Kg

Bianca Mineral Sıva 25 Kg (NEYZ128127)

0,00
Marka : BİANCA
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺2.014,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.549,50(KDV Dahil)
₺199,71 'den başlayan taksitlerle

 

Bianca Mineral Sıva 25 Kg

 

Doğal renkli granit ve mermertanecikleri içeren, saf akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, esnek yapıda, dekoratif, koruyucu ve uzun ömürlü iç ve dış cephe kaplamasıdır.

ÖZELLİKLERİ
• Doğal renkleri ile solmaya karşı yüksek direnç gösterir.
• Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir.
• Mekanik etkilere karşı yüksek dayanım gösterir.
• İçeriğindeki saf akrilik bağlayıcı sayesinde, yüksek aderanslı olup, dış hava koşullarına karşı mükemmel performansa sahiptir.

UYGULAMA ALANLARI
Binaların iç ve dış cephelerinde; çimento bazlı sıvalar, brüt beton, beton plaka, alçı sıva, alçı panel levhalar, alçı blok yüzeyler, sunta, MDF, ahşap, ısı yalıtım sistemleri ve benzeri yüzeyler üzerine güvenle uygulanmaktadır.

YÜZEY HAZIRLIĞI
Yüzeydeki yağ, kir ve yabancı maddeler iyice temizlenmeli, eski boyalı yüzeylerde kabaran, gevşeyenboyalar kazınmalı; çatlaklar, çukur ve engebeler uygun malzemeler ile doldurulmalıdır. Yüzey sağlam, temiz ve kuru olmalıdır. Sıva uygulamasından önce, sıvanın ana rengine uygun renkte Bianca Akrilik Astar uygulanmalı ve Bianca Mineral Sıva uygulamasına en az 12 saat sonra geçilmelidir.

UYGULAMA
Hava ve yüzey şartlarına bağlı olarak 25 kg Bianca Mineral Sıva içine 1 – 1,5 lt. temiz su ilave edilerek homojen bir şekilde karıştırılır ve uygulamaya hazır hale getirilir. Hazırlanan karışım üçgen çelik mala ile ambalajından alınarak dikdörtgen çelik mala ile yüzeye uygulanır ve perdahlanır. Kesinlikle tuzlu su, kireç ve benzeri yabancı malzemeler ilave edilmemelidir.

 

Sarfiyat
Yüzeye ve Uygulama Kalınlığına Bağlı Olarak;
Kalın Doku: 4,5 - 5,5 Kg/m²
İnce Doku: 2,75 - 3,25 Kg/m²

 

Kuruma Süresi (20°c)
Tam Kuruma: 24 - 48 Saat (25ºc)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR