Bianca Biferro (Antikorozif Boya) 15 Lt
Bianca Biferro (Antikorozif Boya) 15 Lt
Bianca Biferro (Antikorozif Boya) 15 Lt

Bianca Biferro (Antikorozif Boya) 15 Lt (NEYZ126305)

5,00
Marka : BİANCA
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺7.279,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.599,50(KDV Dahil)
₺721,71 'den başlayan taksitlerle

* Renklendirilen boyalarda değişim ve iade yapılmamaktadır.

UYGULANACAK YÜZEYLER
Yüzey hazırlığı yapılmış her türlü metal yüzeylere, metal iç-dış mobilya aksesuarlarında ve çelik konstrüksiyonlarda kullanılır. Dekoratif görüntüsü nedeniyle beton ve ahşap yüzeylerde de güvenle kullanılır.

ÖZELLİKLERİ
• Hızlı kurur.
• Yüzey toleranslı boya oluşundan paslı yüzeylere uygulanabilir.
• Yapısındaki pigmentlerden dolayı yüzeyin maruz kalabileceği atmosferik neme ve korozyona karşı dayanıklı film tabakası oluşturur.

UYGULAMA
Boya işlemine başlamadan önce yüzeyi kir, toz, yağ ve tabaka halinde olabilecek pastan uygun bir yöntem kullanarak temizleyiniz.
Uygulamaya başlamadan önce kutuyu iyice karıştırınız. (Kutu kapağı açılmadan önce çalkalama yeterli değildir.) Püskürtme ile uygulama durumunda %25 oranında tiner ilave ediniz ve homojen bir karışım elde edene kadar karıştırınız. Yeni veya paslı yüzeyler için 3 kat, eski boyalı yüzeyler için 2 kat uygulama yapılmalıdır. 5°C nin altında ortam ve 30°C nin üzerindeki yüzey sıcaklıklarında uygulama yapmaktan kaçınınız.  Katlar arasındaki 15-20 dakika ara ile 2-3 kat uygulama yapılmalıdır. (Katlar arasındaki uygulama 3 saati geçmemelidir.)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR