Baumit Glemabrilant Saten Macun 20 Kg
Baumit Glemabrilant Saten Macun 20 Kg

Baumit Glemabrilant Saten Sıva 20 Kg (BAUM000016)

5,00
Marka : BAUMİT
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺246,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺174,50(KDV Dahil)
Barkod : 8699266311160
₺22,49 'den başlayan taksitlerle

Toplu alımlarınız için 0543 398 11 15 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

* Pürüzsüz yüzey

* Alçıya göre daha yüksek aderans ve dayanıklılık

* Islak hacimler için uygun

* Ürün Tanımı

Beyaz çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, çok ince dokulu, elle uygulanabilen fabrika karışımı saten macundur.

* Kullanım Alanları

Tüm yapılarda, iç cephelerde kullanılabilir. Özellikle beton, kaba sıva, ince sıva ve mineral esaslı yüzeylerde uygulanır. Yüzeyin boyaya hazırlanması için pürüzsüz bir yüzey elde etme amacı ile kullanılır.

* Yüzey Hazırlığı

Alt yüzey temiz, kuru, tozsuz, sağlam olmalı, donmuş, tuz/kireç kusmuş olmamalıdır. Üzerinde gevşek parçalar bulunmamalıdır. Prizini tamamlamış beton veya yeterince sertleşmiş kaba sıva yüzeylere uygulama yapılabilir. Uygulama yapılacak yüzeyde boşluklar veya tamir gerektiren bölgeler var ise uygulama öncesinde düzeltilmelidir.

* Uygulama

Ürünün elektrikli bir karıştırıcı ile yavaş devirde karıştırılarak hazırlanması sıvanın performansı açısından önemle tavsiye edilmektedir. Malzeme, çelik mala ile tüm yüzeye eşit miktarda uygulanmalıdır. Uygulama sonrası yüzey perdah malası ile düzeltilmelidir. İstenirse, birinci kat sertleştikten sonra ikinci kat ürün ince bir katman olarak uygulanır ve perdahlanır. Katman kalınlığının 3 mm’yi geçmemesine dikkat edilmelidir. Üzerine çıkılacak kalınlıklarda file kullanımı önerilir. Kuruma süresi boyunca gerek duyuldukça sıvanın ıslatılması tavsiye edilir. Saten macun tam kuruduktan sonra yüzey zımparalanarak boyaya hazır hale getirilir.

 

 

Üretimden kaynaklı, ambalaj farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR