Baumit Flexuni Flex Granit Yapıştırıcı Gri 25Kg
Baumit Flexuni Flex Granit Yapıştırıcı Gri 25Kg

Baumit Flexuni Flex Granit Yapıştırıcı Gri 25Kg (BAUM000012)

5,00
Marka : BAUMİT
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺324,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺249,50(KDV Dahil)
Barkod : 8699266311238
₺31,60 'den başlayan taksitlerle

Toplu alımlarınız için 0543 398 11 15 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.


* Yüksek yapışma gücü

* Fayans üstü fayans uygulama imkanı

* Isı değişimine karşı yüksek dayanım

* Ürün Tanımı

Çimento esaslı, yüksek performanslı, polimer modifiyeli dolgular içeren, su geçirimsizlik ve donmama özelliği geliştirilmiş, yatay ve düşey yüzeylerde fayans, seramik, granit, porselen, doğal taş vb. karoların yapıştırılması için kullanılan, kayma özelliği azaltılmış, esnek, C2T S1 sınıfı yapıştırma harcıdır.

* Kullanım Alanları

Tüm yapılarda, iç ve dış mekânlarda zemine ve duvara yapılan uygulamalarda kullanılır. Alt zemin olarak çimento ve kalsiyum sülfat bazlı şap, sıva, beton döşeme, su yalıtım uygulamaları uygundur. Alçı veya boya kaplı alt yüzeylerde astar uygulaması yapıldıktan sonra kullanılabilir. Ayrıca, mevcut karolar sökülmeden fayans üstü fayans uygulamasına imkan sağlar. 

* Yüzey Hazırlığı

Alt yüzey temiz, kuru, tozsuz, sağlam olmalı, donmuş, tuz/kireç kusmuş olmamalıdır. Üzerinde gevşek parçalar bulunmamalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyde boşluklar veya tamir gerektiren bölgeler var ise uygulama öncesinde düzeltilmelidir. Ortam koşullarına bağlı olarak, uygulama yüzeyi ıslatılabilir.

* Uygulama

 

Malzeme elektrikli karıştırıcılar ile 3-4 dakika karıştırılmalı, 5 dakika dinlendirilmeli ve sonrasında tekrar karıştırılarak kullanılmalıdır. Daha iyi bir yapıştırma yüzeyi ve malzemenin yüzeyde eşit dağılması için, harç yüzeye taraklı mala ile uygulanmalıdır. Taraklı malanın diş ölçüsü, uygulanacak karonun boyutuna ve uygulama yapılacak zeminin düzgünlüğüne göre belirlenmelidir. Karolar en geç 20 dakika içerisinde harç sürülmüş yüzeye yapıştırılmalıdır. Bu süre hava koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Süresi dolan harcın üzerine yapılan yapıştırma işlemi sağlıklı değildir.

 

 

Üretimden kaynaklı, ambalaj farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR