Baumit Basic Seramik Yapıştırıcı Gri 25 Kg
Baumit Basic Seramik Yapıştırıcı Gri 25 Kg
Baumit Basic Seramik Yapıştırıcı Gri 25 Kg

Baumit Basic Seramik Yapıştırıcı Gri 25 Kg (BAUM000001)

5,00
Marka : BAUMİT
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺46,15(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,50(KDV Dahil)

Toplu alımlarınız için 0555 044 14 27 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

* Zemin fayans-seramikleri için ideal ürün

* İç mekanlarda kullanıma uygun

* Rahat uygulama

 

* Ürün Tanımı

Çimento esaslı, polimer modifiyeli dolgular içeren, yatay yüzeylerde fayans ve seramiklerin yapıştırılması için kullanılan, C1 sınıfı yapıştırma harcıdır.

* Kullanım Alanları

Tüm yapılarda, iç mekânlarda zemine yapılan uygulamalarda kullanılır. Alt zemin olarak çimento ve kalsiyum sülfat bazlı şap, beton döşeme, su yalıtım uygulamaları uygundur.

* Yüzey Hazırlığı

Alt yüzey temiz, kuru, tozsuz, sağlam olmalı, donmuş, tuz/kireç kusmuş olmamalıdır. Üzerinde gevşek parçalar bulunmamalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyde boşluklar veya tamir gerektiren bölgeler var ise uygulama öncesinde düzeltilmelidir. Ortam koşullarına bağlı olarak, uygulama yüzeyi ıslatılabilir.

* Uygulama

Malzeme elektrikli karıştırıcılar ile 3-4 dakika karıştırılmalı, 5 dakika dinlendirilmeli ve sonrasında tekrar karıştırılarak kullanılmalıdır. Daha iyi bir yapıştırma yüzeyi ve malzemenin yüzeyde eşit dağılması için, harç yüzeye taraklı mala ile uygulanmalıdır. Taraklı malanın diş ölçüsü, uygulanacak karonun boyutuna ve uygulama yapılacak zeminin düzgünlüğüne göre belirlenmelidir. Karolar 20 dakika içerisinde harç sürülmüş yüzeye yapıştırılmalıdır. Bu süre hava koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Süresi dolan harcın üzerine yapılan yapıştırma işlemi sağlıklı değildir.

 

 

Benzer Ürünler