As-Coat İZO-SU İzolasyon Malzemesi 20 Kg

As-Coat İZO-SU İzolasyon Malzemesi 20 Kg (NEYZ125742)

5,00
Marka : AS-COAT
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺1.871,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.375,92(KDV Dahil)
₺177,34 'den başlayan taksitlerle

As-Coat İZO-SU İzolasyon Malzemesi 20 Kg

CİNSİ VE KULLANIM YERLERİ:
Rutubet ve su geçirimsizliği istenilen beton, sıva, çini,biriket, ytong ve galvanizli saç yüzeyleri, çatı ve teraslar, çatı dere olukları, bina dış cepheleri, bodrum duvarları ve temeller, sarnıç, kanal ve kanaletler, pencere pervazları ve damlalıklar, binalardaki çinko, galvaniz, saç ve PVCden mamul saçak, süzgeç ve baca dipleri onarımlannda, yatay ve düşey tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir.
ÖZELLİKLERİ:
Kullanıma hazır ve uygulaması kolaydır. Esnektir, çatlama yapmaz. Solvent içermez, toksik tesiri yoktur. Suya ve neme karşı geçirimsizdir. Her türlü zemine uygulanabilir.
KULLANMA TALİMATLARI:
Yüzey sağlam, temiz ve kuru olmalı, inşaat artıkları ve çatlaklar bulunmamalıdır. Yüzey üzerinde gezilecek veya mekanik darbelere maruz kalacaksa yüzeye koruyucu bir kaplama yapılmalıdır. Uygulamadan önce yüzeyin 10h. suya 1h. tuzruhu olacak şekilde yıkanması tavsiye edilir. +5°C nin altındaki sıcaklıklarda ve donmuş yüzeylerde uygulanmamalıdır.
UYGULAMA:
Astarda yüzeye su ile inceltilerek 1 kat tatbik edilir. 2. ve 3. katlar inceltilmeden uygulanır. Her iki kat birbirine dik açı yapacak şekilde uygulanır. Katlar arasında en az 12 saat beklenmelidir.
SARFİYAT:
Astarda ~0.4 kg/m2 normal katta ~0.8 kg/m2 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR