As-Coat Deniz Tutkalı 10 Kg

As-Coat Deniz Tutkalı 10 Kg (NEYZ125735)

5,00
Marka : AS-COAT
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺3.415,23(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.511,20(KDV Dahil)
₺323,67 'den başlayan taksitlerle

As-Coat Deniz Tutkalı 10 Kg

As-Coat Deniz Tutkalı, tek bileşenli poliüretan bir yapıştırıcıdır. Ortamdaki ve yapıştırılacak yüzeydeki nem yardımıyla kürleşir.

ÖZELLİKLERİ

  • Kolay uygulanır.
  • Yüksek yapışma gücüne sahiptir.
  • Suya ve kimyasallara dayanıklıdır (D4-DIN EN204).
  • Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez.

UYGULAMA ALANLARI

Ahşap malzemelerin birbirlerine ve metal, beton, polistiren köpük gibi pek çok malzemenin yapıştırılmasında. Mobilya ve yat imalatında, suya dayanıma ihtiyaç duyulan yapıştırma işlerinde.

KULLANIM ŞEKLİ

0 °C’ nin altındaki sıcaklıklarda kullanmayınız. Yapıştırılacak parçalar temizlenmeli, tozdan ve yağdan arındırılmalıdır. Güçlü yapışma için yüzeylerden en az biri gözenekli olmalıdır. Uygulamadan önce yüzeylerin hafifçe nemlendirilmesi yapışma performansını arttıracaktır. Yapıştırıcı ince bir tabaka halinde yüzeylerden birine veya her ikisine sürülmeli 15 dakika içerisinde preslenmelidir. En az 2 saat preste kalmalıdır. Yeni uygulanmış yapıştırıcı aseton yardımıyla temizlenebilir. İşlem sonunda ambalajın ağızı sıkıca kapatılmalıdır.

RAF ÖMRÜ

Uygun şartlarda orijinal kapalı ambalajında depolanması durumunda 12 ay’dır.

GÜVENLİK

Difenilmetan–4,4 di-izosiyanat içerir. Gözleri, Solunum sistemini ve deriyi tahriş edebilir. Solunduğunda zararlı olabilir. Yeterince havalandırılmış ortamlarda kullanılmalıdır. Çalışırken koruyucu giysi ve eldiven kullanınız. Çocuklardan mutlaka uzak tutulmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR