Alçılam Uzun Tali Taşıyıcı (1,20 mt)
Alçılam Uzun Tali Taşıyıcı (1,20 mt)

Alçılam Uzun Tali Taşıyıcı (1,20 mt) (NEYZ102640)

4,50
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺38,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,50(KDV Dahil)
₺3,80 'den başlayan taksitlerle

   

Alçılam Uzun Tali Taşıyıcı (1,20 mt)

 

 

malzeme

Ana kılavuz gibi, asma tavan için enine profil (veya enine şerit olarak da bilinir), metal çekirdeği korozyondan koruyan galvanik çinko kaplamalı ince sac düşük karbonlu çelikten yapılmıştır. Ek koruma ve dekoratif kaplama olarak, profil toz boyadır. Standart renkler - beyaz, siyah ve istenilen renklerde boyanmaktadır. Korozyon önleyici kaplama, artmış bağıl nemde bile, Armstrong enine profilinin herhangi bir amaçtaki odalarda kullanılmasına izin verir.

Tasarım Özellikleri

 

Enine kesitteki asma tavanlar için metal enine kesitler, dikey kaburga destek elemanının sertliğini belirlediği ters çevrilmiş “T” harfine benzer ve her iki taraftaki yatay raflar Armstrong mineral levhalarının montajı için destekleyici bir yüzey görevi görür. Metal tavan panel döşmelerinde de kullanılmaktadır.

Her iki uçta da, kılavuz profil, askıya alınmış bir metal yapıya sahip hücreler oluşturarak, onu ana kılavuzlara kolayca, hızlı ve doğru bir şekilde bağlamanızı sağlayan bir kilit içerir. Enine profilin ucu ana taşıyıcının yuvasına sokulur ve hafif bir basınçla dayanağa itilir. Montajdan sonra, Armstrong kurulumu için tüm kılavuz yüzeyleri aynı düzlemde olmalıdır. Metal çerçevenin ayrı ayrı elemanlarını birbirine bağlarken, ilave bağlantı elemanları gerekli değildir. Tüm profiller kendiliğinden kilitlenir.

Dikey sertleştiricide çok sayıda dikdörtgen ve yuvarlak delik vardır. Dikdörtgen açıklıklar, enine profili 0.6 m uzunluğunda sabitlemek üzere tasarlanmıştır ve filmaşin üzerine ilave süspansiyonlar (gerekirse) monte etmek için yuvarlak delikler kullanılır.

 

 

1200 mm uzunluğa sahip bir enine profil, Armstrong'un asma tavanını monte etmek için metal yapının ayrılmaz bir parçasıdır .

 

Bir enine profil, ana kılavuzları birleştirir ve askıya alınmış metal yapıdaki hücreleri, 1200x600 mm boyutlarında, uygun boyutlarda mineral plakaların daha fazla yerleştirilmesi için oluşturur. Armstrong taşyünü tavan döşemelerinin ebatları 600x600 mm ise, ortaya çıkan hücreler 600 mm'lik ek enine profiller monte edilerek daha küçük olanlara bölünür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR