Alçılam Kısa Tali Taşıyıcı (60 cm)
Alçılam Kısa Tali Taşıyıcı (60 cm)

Alçılam Kısa Tali Taşıyıcı (60 cm) (NEYZ102643)

5,00
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺31,85(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,50(KDV Dahil)
₺3,16 'den başlayan taksitlerle

   

Alçılam Kısa Tali Taşıyıcı (60 cm)

 

 

Enine profil L = 600 mm, Armstrong tavanını monte ederken metal yapının ayrılmaz bir parçasıdır .

Enine profil, paralel monte edilmiş kılavuz profillerini bağlamak ve karşılık gelen Armstrong plakalarını döşemek için 600x600 mm boyutlarında hücreler oluşturmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, enine profil, asma tavanlar için ana kılavuzlara değil, aynı enine profile, ancak 1200 mm uzunluğunda monte edilebilir.

malzemeler

Armstrong kurulumu için 0,6 m uzunluğunda enine profil galvanizli düşük karbonlu çelik sacdan imal edilmiştir. Çinko tabaka ana korozyon önleyici korumadır ve kaplamanın ana metale yüksek yapışmasını garanti eden galvanik bir yöntemle uygulanır. Çinko kaplamanın mekanik olarak hasar görmesi durumunda, galvanik çelik-çinko çifti, çelik çekirdeği atmosferin aşındırıcı etkilerinden de güvenle koruyan güçlü bir oksit filmi oluşturur.

Ek olarak, Armstrong tavan profili standart renklerde toz boyadır: beyaz ve siyah, istenilen renklerde boyanmaktadır. Boyama, metal elemana ek koruma sağlar ve dekoratif özelliklerini geliştirir.

Tasarım Özellikleri

Kesitte, 0,6 m metal profil ters "T" harfine sahiptir. Dikey bir çubuk, elemanın sertliğini uzunlamasına doğrultuda arttırır ve yatay çubuklar Armstrong tavan levhaları için bir destek görevi görür .

Enine profilin her iki ucu, elemanın ana yatak rayları arasına kolayca ve hızlı bir şekilde monte edildiği kendinden kilitlemeli kilitlerle donatılmıştır. Profillerin uçları, ana rayın mevcut yuvalarına 600 mm aralıklarla sokulur ve sonuna kadar itilir. Tüm profilleri taktıktan sonra, Armstrong asma tavanlarının montajı için destek yüzeyleri aynı yatay düzlemde olmalıdır. Tüm profillerin tasarımı kendi aralarında tutturma için kendi kendine yeterlidir ve yardımcı sabitleme malzemeleri gerektirmez.

 

 

Delikler, destek çerçevesini güçlendirmek gerekirse, ek enine profillerin (dikdörtgen yuvalar) veya tel çubuk üzerine süspansiyonların (yuvarlak delikler) monte edilmesini sağlayan enine profilin dikey şeridinde bulunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR