Varta Süperlife Kalem Pil (AA) 1.5V 4'lü 2006-Ş
Varta Süperlife Kalem Pil (AA) 1.5V 4'lü 2006-Ş

Varta Süperlife Kalem Pil (AA) 1.5V 4'lü 2006-Ş (VART000061)

5,00
Marka : VARTA
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺42,72(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,50(KDV Dahil)
Barkod : 4008496556465
₺3,80 'den başlayan taksitlerle

   

Varta Süperlife Kalem Pil (AA) 1.5V 4'lü 2006-Ş

 

Akıntı Yapmayan Tasarım

Piller uzun süreli muhafaza edilme sürecinden sonra bile akıntı yapmaz. Akıntı yapmayan tasarımı sayesinde seneler sonra bile yeniden hala ilk gün satın alınmış gibi kullanılmaya devam edebilir. Uzun süre muhafaza ömrü mevcuttur.


Ekonomik Pakette Satılır

Sürekli yeni piller satın almakla ne zaman ne de para kayıp etmenize artık gerek kalmadı! Varta pilleri sizlere 4'lü pakette sunulduğundan ekonomiktir. Varta Superlife 2006 Shrink AA Kalem Pil ize uzun süre yetecektir. Sürekli pil satın alma derdi Varta ile ortadan kalkıyor.


Daha Uzun Süre Çalışma Sağlar

Piller daha uzun süre çalışma sınması sayesinde sizlere uzun süreler boyunca yeterli gelir. Kesinti olmadan performans gösteren piller sıradan pillere oranla çok daha iyi çalışarak sizlere zaman tasarrufu sağlar.


Doğa Dostu Üretim Standartları

Pillerin üretiminde doğa zarar görmesin diye doğa dostu üretim standartları takip edilmiştir. Bu standartlar sayesinde üretim sürecince doğa asla zarar görmemiştir aksine korunmuştur.

 


Farklı Cihazlarla Yüksek Uyum Gösterir

Varta Superlife 2006 Shrink AA pil farklı cihazlarla yüksek uyum göstererek, elektronik cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Hesap makinesinden saatlere, fenerden aydınlatmalara kadar çok sayıda kullanım alanınız olacak.

 


Çocuk Yutmasına Karşı Korunaklı

Pilleri çocuklar yutmasın diye piller özel sağlam ambalajında gelmektedir. Pil ambalajı sadece makasla açılmaktadır. Çocukların güvenliği için dışında zararlı olmayan ancak acı tat veren özel bir kapalama da bulunmaktadır. Her şey çocuk sağlığı için düşünüldü. Varta pilleri demek sağlık demektir!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR