Baumit Pro Serpme Seramik Yapıştırıcı C1-TE Gri 25 Kg
Baumit Pro Serpme Seramik Yapıştırıcı C1-TE Gri 25 Kg
Baumit Pro Serpme Seramik Yapıştırıcı Gri 25 Kg
Baumit Pro Serpme Seramik Yapıştırıcı Gri 25 Kg
Baumit Pro Serpme Seramik Yapıştırıcı Gri 25 Kg

Baumit Pro Serpme Seramik Yapıştırıcı C1-TE Gri 25 Kg (BAUM000021)

5,00
Marka : BAUMİT
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺200,85(KDV Dahil)
İndirimli : ₺154,50(KDV Dahil)
Barkod : 8699266311221
₺19,57 'den başlayan taksitlerle

Toplu alımlarınız için 0543 398 11 15 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

* Polimer katkıları ile sağlam yapışma

 

* Düşeyde güvenli kullanım

Baumit Pro Serpme Seramik Yapıştırıcı C1-TE Gri 25 Kg

* Ürün Tanımı

Çimento esaslı, polimer modifiyeli dolgular içeren, yatay ve düşey yüzeylerde fayans ve seramiklerin yapıştırılması için kullanılan, kullanım süresi uzatılmış, kayma özelliği azaltılmış, C1TE sınıfı yapıştırma harcıdır.

*Kullanım Alanları

Tüm yapılarda, iç mekânlarda zemine ve duvara yapılan uygulamalarda kullanılır. Alt zemin olarak çimento ve kalsiyum sülfat bazlı şap, sıva, beton döşeme, su yalıtım uygulamaları uygundur. Alçı veya boya kaplı alt yüzeylerde astar uygulaması yapıldıktan sonra kullanılabilir.

* Yüzey Hazırlığı

Alt yüzey temiz, kuru, tozsuz, sağlam olmalı, donmuş, tuz/kireç kusmuş olmamalıdır. Üzerinde gevşek parçalar bulunmamalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyde boşluklar veya tamir gerektiren bölgeler var ise uygulama öncesinde düzeltilmelidir. Ortam koşullarına bağlı olarak, uygulama yüzeyi ıslatılabilir.

* Uygulama

 

Malzeme elektrikli karıştırıcılar ile 3-4 dakika karıştırılmalı, 5 dakika dinlendirilmeli ve sonrasında tekrar karıştırılarak kullanılmalıdır. Daha iyi bir yapıştırma yüzeyi ve malzemenin yüzeyde eşit dağılması için, harç yüzeye taraklı mala ile uygulanmalıdır. Taraklı malanın diş ölçüsü, uygulanacak karonun boyutuna ve uygulama yapılacak zeminin düzgünlüğüne göre belirlenmelidir. Karolar 30 dakika içerisinde harç sürülmüş yüzeye yapıştırılmalıdır. Bu süre hava koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Süresi dolan harcın üzerine yapılan yapıştırma işlemi sağlıklı değildir

 

 

Üretimden kaynaklı, ambalaj farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR