Winroof Wp 3000 Polyester Keçe Taşıyıcılı Membran 10M2
Winroof Wp 3000 Polyester Keçe Taşıyıcılı Membran 10M2
WİNROOF WP 3000 POLYESTER KEÇE TAŞIYICILI MEMBRAN 10 M2 (-10)
WİNROOF WP 3000 POLYESTER KEÇE TAŞIYICILI MEMBRAN 10 M2 (-10)

Winroof Wp 3000 Polyester Keçe Taşıyıcılı Membran 10M2 (UKS0000020)

5,00
Marka : UKS
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,90(KDV Dahil)

  

 - Ürün Tanımı

Cam tülü veya polyester keçe taşıyıcılı, APP (atactic polypropylene) katkılı, bir yüzü polietilen film diğer yüzü alüminyum folyo kaplı plastomerik su yalıtım membranları.

- Kullanım Alanı

Yağmur dereleri, gizli derelerde ve baca kenarlarında kullanılır.

- Ürün Avantajları

Esnektir, uzun ömürlüdür, farklı tipteki yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir, yüksek çekme ve kopma mukavemetine sahiptir, toprakta oluşabilecek agresif etkilere karşı dayanıklıdır, dilatasyon, baca kenarı ve parapet dönüşü gibi detaylarda kolay uygulanır.

- Yüzey Hazırlama

Uygulama yapılacak zemin gevşek parçalardan, yağ ve diğer kimyasallardan temizlenir ve yüzeydeki bozukluklar UKS Tamir Harcı ile tamir edilir. Sağlıklı bir uygulama için, uygulama yapılacak yüzeye astar olarak UKS Bitüm Emülsiyon kullanılması tavsiye edilir.

- Uygulama

Ek yerlerinde 10 cm, rulo bitiş yerlerinde ise 15 cm bini payı bırakılarak, şalümo alevi ile tam olarak yüzeye yapıştırılır.

- Depolama ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rulolar kesinlikle dik olarak stoklanmalıdır, rulolar, direkt UV ışınlarından ve ani ısı değişikliklerinden korunmalıdır, uygulama bittikten sonra delici ve kesici işlemler yapılmamalıdır, gezilen teraslarda döşeme kaplaması ile korunmalıdır.