Mode Yetişkin Full Ultrasonic Telli Maske 21152 (5'li Pkt)
Mode Yetişkin Full Ultrasonic Telli Maske 21152 (5'li Pkt)
Mode Yetişkin Full Ultrasonic Telli Maske 21152 (5'li Pkt)

Mode Yetişkin Full Ultrasonic Telli Maske 21152 (5'li Paket) (NEYZ124164)

0,00
Marka : MODE
İndirim Oranı : %56 İndirim
Fiyat : ₺16,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7,50(KDV Dahil)
₺0,97 'den başlayan taksitlerle

Kişisel kullanım ürünlerinde iade yapılmamaktadır.

 

Mode Yetişkin Full Ultrasonic Telli Maske 21152 (5'li Paket)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

3 katlı non-wowen dokumasız kumaştan elde edilen full ultrasonik yapısıyla ve %98 filtreleme özelliği ile sizleri bakterilere ve virüslere karşı korur. Pandemi sürecinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda üretiminine başladığımız yüzlerce farklı renkte ve desende Moduna Göre maskelerimiz full ultrasonic özellikten ödün vermeden birebir aynı kalitede hazırlanmış olup tamamen hijyenik ve güvenilirdir. Eslem Dijital’in üstün kalitede baskı teknikleriyle üretilen, farklı tarzlara uygun, istediğiniz renk ve desende Moduna Göre maskelerinizi kıyafetlerinizle veya modunuzla uygun olacak şekilde takabilir, gün boyu rahat kullanımın keyfini yaşayabilirsiniz. Ofiste, sokakta, markette, istenilen her yerde Moduna Göre maskelerle her an tarzınızı yansıtırken aynı zamanda etrafınızdaki virüslerden ve bakterilerden gün boyu korunabilirsiniz. Üretimden paketleme aşamasına kadar el değmeden, son teknoloji makinelerle hazırlanan 3NNN Moduna Göre maskeler sağlık bakanlığı onaylı olup, tüm hijyenik standartlardan geçmiştir ve EN 14683, CE, ISO 9001, ISO 10002, ISO 45001, ISO 1400, GMP sertifikalarına sahiptir. Paketin içerisinde 5 adet maske bulunmaktadır.

Maske Kullanım Amacı: Moduna Göre Yüz Maskeleri, giyen kişinin bünyesinde bulunan bakteri ve benzeri patojen organizmaların; nefes, öksürük, hapşırma gibi durumlarla ortama veya diğer kişilere (hastalara) bulaşmasını engellemek amacı ile tasarlanmıştır. Giyen kişiyi ortamda bulunan patojen organizmalardan da koruması mümkündür.

3NNN Maske Ürün Yapısı: Moduna Göre Yüz Maskeleri 3 katmandan oluşan bir yapıda üretilmektedir. 1. ve 3. katmanlar nonwoven (dokumasız) kumaştan üretilmekte (Spunbond – Nonwoven), orta katmanda bulunan ve %98 filtreleme işlevini gören kumaşı (Meltblow) fiziksel olarak su ve neme karşı korur. 

3NNN Maske Üretimi:

  • Ürünlerimiz FULL ULTRASONIC makinelerde ve tamamen hijyenik bir ortamda paketleme aşaması dahil el değmeden üretilmektedir. (Lütfen ip dikişli ürünler ile kıyaslamayın.)
  • 3NNN yüz maskesi 3 katlı non-wowen dokumasız kumaştan elde edilen full ultrasonik yapısıyla ve %98 filtreleme özelliği ile sizleri bakterilere karşı korur.
  • Lateks, fiberglass ve diğer alerjik maddeleri içermediğinden sağlığınız için son derece uygundur.
  • Maskelerimizin kulak lastikleri yumuşak ve elastik özelliği sayesinde gün boyu rahat ve konforlu bir kullanım sağlar, acıtmaz ve tahriş etmez.
  • Hava geçirgen özelliği sayesinde kolaylıkla nefes alıp vermenizi sağlarken, her bedene uygun tasarımı sayesinde yüzünüze müke mmel şekilde uyum sağlar.
  • Burun telleri sayesinde burun kısmına sabitlenir.
  • Moduna Göre maskelerimizde kullanılan boya maddeleri uluslararası laboratuvarlarda test edilmiştir.
  • Talep edildiği taktirde test sonuçlarını gönderebiliriz.
  • 3NNN maskeler tüm üretim sertifikalarına ve test raporlarına sahip olup sağlık bakanlığı onaylıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Standardı ve Performansı: Tıbbi Cihazlar Yönetmeliğine tabi olan Tıbbi Yüz Maskeleri TS EN 14683+AC:2019 standardına göre üretilmeli ve üzerine bu standarda ve Tıbbi Cihazlar Yönetmeliğine uygun olduğunu gösteren CE işareti bulunmalıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR