Plus Prolıne Harç ve Beton Eritici 1000Gr
Plus Prolıne Harç ve Beton Eritici 1000Gr

Master Harç ve Beton Eritici 1000gr (NEYZ118006)

5,00
Marka : MASTER
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,50(KDV Dahil)
Barkod : 8681425141121
₺6,27 'den başlayan taksitlerle

Kullanım Alanları

Harç, beton, taş, kum ve beton ertici. Tahliye tıkanıklıklarını kırmadan tek çözüm. Inşaat sektöründe binaların, dairelerin tahliye borularında harç, kum, beton çakıl gibi kalıntılarından oluşan tıkanıklıkları kırmadan tek çözüm plus-2500 harç eritici. Plastik, pimaş, çelik, kurşun, pvc 304 paslanmaz gibi tahliye giderlerine zarar vermez.

 

Mutfak için: yemek artıkları,yağ kalıntıları, bulaşık ve çeşitli türlerden oluşan lavabo tıkanıklıklarında.

 

Banyo için: banyo lavaboları ve banyonun diğer boru,pimaş giderlerinde bez,kıl,tüy,yün,yağ,çerçöp vs.Tıkanıklıklarda.

 

Tuvalet için : tuvalet giderleri tahliye borularında pislik,tuvalet kağıdı, bez, hijyenik ped, peçete, izmarit, çerçöp vs.Tıkanıklıklarda. Mutfak ve banyo tahliye borularındaki tıkanıklıkları kolayca. Açar lavabo, banyo, bide, evye ve tuvaletlerin tahliye borularında çeşitli pislikler, yağlar, saç ve sıvaşıcı artıkların birikmesiyle oluşmuş tıkanıklıkları kimyasal eritme yoluyla açar. Sıvı ürün delikten rahatlıkla geçebildiği için tıkanık bölgeye kolay ulaşır. Pvc ve plastik sıhhi tesisat tahliye borularında tahribat yapmaz.

 

Tahliye tıkanıklarını kırmadan tek çözüm dikkat edilmesi gereken hususlar:

Dikkat yakıcıdır. El ,yüz vücut ve gıda temizliğinde kullanmayınız kendi ambalajı dışında başka bir ambalaja boşaltmayınız. Ağzını kapalı tutunuz. Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Ürününün çok kullanıldığı yerlerde maske kullanınız ürünü başka kimyasallarla karıştırmayınız. Ürünü mermer granit ahşap vb gibi yerlere dökmeyiniz, zarar verebilir. Galvaniz borularda karartma yapar.

 

Kullanma talimatı:

ürünü kullanmadan önce plastik eldiven takınız. Cilt ile temas ettirmeyin. Ürünün kullanılacağı yerlerde havalandırmayı açınız. Tahliye borularında birikmiş su varsa mümkün olduğu kadar suyu boşaltınız. Ürünün yarısını açılmasını istediğinizde yere boşaltınız , bir müddet bekledikten sonra diğer yarısını boşaltınız. İşlem bittikten sonra gidere bol soğuk su dökünüz. İşlem sırasında sıcak su kullanmayınız.

 

 

İşlevi:
lavabo banyo wc kanal ve herhangi tahliye gider borularında tıkanıklığa sebep olan pislik yağ tuvalet kağıdı hijyenik ped tampon sigara izmaritleri vb. Organik atıkları tamamen eritir. Plastik bakır pvc kurşun çelik kanal ve kanalizasyon gibi tahliye sistemlerine zarar vermez.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR