Baumit Protect 2K Çift Bileşen Sürme İzolasyon Malzemesi 25 Kg
Baumit Protect 2K Çift Bileşen Sürme İzolasyon Malzemesi 25 Kg

Baumit Protect 2K Çift Bileşen Sürme İzolasyon Malzemesi 25 Kg (BAUM000020)

5,00
Marka : BAUMİT
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺517,30(KDV Dahil)
İndirimli : ₺349,50(KDV Dahil)

Toplu alımlarınız için 0555 044 14 27 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

* Su yalıtımı için ideal ürün

* İçme suyu depolarında ve ıslak hacimlerde güvenli

* Çift Komponentli

* Ürün Tanımı

Çimento ve sentetik reçine esaslı, çift bileşenli, yarı elastik, su yalıtım malzemesidir.

* Kullanım Alanları

Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde, zeminde ve duvarda kullanılabilir. İç mekân ıslak hacimlerde, su altında kalan alanlarda (süs havuzu, içme suyu depolama tankı vb.), balkonlarda, teraslarda, temel ve perde duvarlarında, dış cephelerde doğrudan seramik malzemenin altına, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanır.

* Yüzey Hazırlığı

Alt yüzey temiz, kuru, tozsuz, sağlam olmalı, donmuş, tuz/kireç kusmuş olmamalıdır. Üzerinde gevşek parçalar bulunmamalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyde bozukluk varsa tamir edilmelidir.

* Uygulama

Homojen bir karışım elde edinceye kadar toz bileşen, sıvı kısma eklenir ve düşük devirli bir karıştırıcı ile 5 dakika karıştırılır. Karışımdan sonra 5 dakika bekletilir ve sonra 1 dakika daha karıştırılıp ürün kullanıma hazır hale getirilir. Bu karışım fırça veya mala ile uygulanabilir. Hazırlanan harç, seçilen el aleti ile zemine 2 seferde uygulanır. Uygulama katmanları arasında en az 6 saat beklenmesi gerekmektedir. Katmanlar birbirine dik olacak şekilde uygulanmalıdır. Minimum 3 mm civarında yapılacak bir uygulama yeterli olacaktır. Uygulama yapılan yerlerdeki köşelerde yalıtım bandı kullanılması gerekmektedir. Uygulama sonrasında fayans seramik ya da başka bir uygulamaya geçmeden önce en az 3 gün beklenmelidir.

 

Paketleme
25 kg set
Tüketim
yaklaşık 1.5 kg/m²/mm
Paketleme tipi: Set (20 kg toz torba + 5 kg bidon)

Diğer Ürünler