Baumit Perlaroyal Tamir Harcı 25Kg
Baumit Perlaroyal Tamir Harcı 25Kg

Baumit Perlaroyal Tamir Harcı 25Kg (BAUM000014)

5,00
Marka : BAUMİT
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺220,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺169,50(KDV Dahil)
₺21,47 'den başlayan taksitlerle

Toplu alımlarınız için 0543 398 11 15 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 * Yüksek nefes alma kabiliyeti

* Islak hacimler için uygun

*Ürün Tanımı

Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, ince dokulu, elle uygulanabilen fabrika karışımı tesviye ve düzeltme sıvasıdır.

* Kullanım Alanları

Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Özellikle beton, kaba sıva, ince sıva ve mineral esaslı yüzeylerde uygulanır. Yüzeyin boyaya, kaplamaya ya da saten macun uygulamasına hazırlanması için kullanılır. Aynı zamanda sıva üzerindeki düzeltme ve yapısal olmayan tamir işlemlerinin yapılması için uygundur. 

* Yüzey Hazırlığı

Alt yüzey temiz, kuru, tozsuz, sağlam olmalı, donmuş, tuz/kireç kusmuş olmamalıdır. Üzerinde gevşek parçalar bulunmamalıdır. Prizini tamamlamış beton veya yeterince sertleşmiş kaba sıva yüzeylere uygulama yapılabilir. Uygulama yapılacak yüzeyde boşluklar veya tamir gerektiren bölgeler var ise uygulama öncesinde düzeltilmelidir. 

* Uygulama

Ürünün elektrikli bir karıştırıcı ile yavaş devirde karıştırılarak hazırlanması sıvanın performansı açısından önemle tavsiye edilmektedir. Malzeme, çelik mala ile tüm yüzeye eşit miktarda uygulanır ve düzeltilir. İstenirse, birinci kat sertleştikten sonra ikinci kat ürün ince bir katman olarak uygulanır ve perdahlanır. Kuruma süresi boyunca gerek duyuldukça sıvanın ıslatılması tavsiye edilir. Ürün tam kuruduktan sonra istenirse yüzey zımparalanarak boyaya hazır hale getirilir.

 

 

Üretimden kaynaklı, ambalaj farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR