1990 yılında Esenyurt ’ta açılan küçük bir nalbur dükkanı, 30 yılda;  5 perakende mağazası ve onlarca araçlık kendi filosu ile Türkiye'nin önde gelen yapı marketlerinden biri haline geldi.
Neyzen Aş; inşaat ve yapı malzemelerinin toptan ve perakende satışına devam ederken, iş alanını ve gücünü büyüterek tecrübesine ihracatı da ekledi.
Hızla gelişen Neyzen Aş sektörünün öncü ve lider markası olma yolunda büyük bir adım daha atarak NALBURDAYIM.COM e-ticaret sitesi yatırımını da 2019 yılbaşında hizmete açtı.
Açılışa özel tüm ürünlerde ücretsiz kargo hizmetiyle e-ticarete hızlı bir giriş yapan NALBURDAYIM.COM; temelden çatıya, banyodan mutfağa, bahçeden oto malzemelerine kadar binlerce ürünü %100 müşteri memnuniyeti ve iade güvencesiyle tüm Türkiye’ye satışa sunmaya başladı.
 
NALBURDAYIM.COM; kaba inşaat malzemelerinde kapıya teslim satış hizmeti sunarak e-ticaret pazarında bir ilki gerçekleştirdi ve yenilikçi ruhu ile alanında fark yarattı. Pilot uygulama olarak şimdilik sadece İstanbul’ da olan bu uygulama yakında Nalburdayım.com ayrıcalığı ile tüm Türkiye’de.


 

           

         
 

Firma Adı
:
Neyzen İnş. San ve Tic. A.Ş
Telefon
:
0850 888 34 27
Faks
:
 
Adres
:
Zafer Mahallesi, NCadde Ottoman Projesi, Doğan Araslı Blv. No:95/1, 34513 Esenyurt/İstanbul
E-posta
:
 
 
 
                                
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR