Solution Hızlı Cila Parlatma 800 Ml
Solution Hızlı Cila Parlatma 800 Ml

Solution Hızlı Cila Parlatma 800 Ml (NEYZ121584)

0,00
Marka : SOLUTİON
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺16,50(KDV Dahil)

Solution Hızlı Cila Parlatma 800 Ml

 

 

The Solution Susuz Araç Yikama Cilalama Susuz Araç Yikama Ilacidir. Ayni Zamanda Cila Işlevinide Yerine Getirir. Arabaniz Kirliyken Dahi Susuz Aracinizi Yikayin Bu Ürünle Birlikte 2 Adet Microfiber Havlu Bez Kullanmaniz Gerekmektedir(Uygulama Ve Son Kat)

The Solution Nedir?

The Solution Amerika Da Üretilen Çok Amaçlı Bir Temizleme Koruma (Uv Ve Antistatik) Cilalama Ve Bakım Ürünüdür. Organiktir (Carnauba Ağacının Özünden Üretilmiştir). Katkılıdır (Uv Koruyucu Antistatik Koruyucu Ve Cila) The Solution'U Nerelerde Kullanırım? Kaporta Temizler Cilalar Ve Parlatır. Boya Koruma Sağlar. Uv Koruma Ve Antistatik Film Tabaka Oluşturur. Bu Sayede Toz Tutmaz Kirlenmeyi Geciktirir. Diğer Bilgiler Olarak Paslanmaları Önler. Kuş Kedi Gibi Pislikleri Rahatlıkla Çizmeden Temizler. Zift Noktacıklarını Ürün Üzerinde 1-2 Dk Bekletilerek Çıkartır. Aynı Şekilde Balata Fren Izleri De Çıkartır. Krom Ve Alüminyum Jantlar

Camlarda: Camlar Temizlemesinin Yanında Su Akişkanliği Sağlar Torpidoda: Konsolda Kendi Renginde Canlılık Sağlar. Güneşin Ve Soğuğun Sebep Olduğu Çatlamalara Ya Da Solmalara Engel Olur. Deri: Deri Döşemeleri Temizler Ve Parlatır. Soğuktan Ve Güneşten Koruyarak Çatlamalara Engel Olur. Deriyi Besler.

Motorsiklet: Motorsiklet Kullanıcıları Için Kask Ve Motosikletlerinin Temizliğinde Devrim Yaratmıştır. Petrokimya Ürünü Olmayan The Solution’In Ana Maddesi Doğal Ürünlerden Üretilmiştir Ve Araca Diğer Kimyasal Yüzey Aktif Temizleyiciler Ve Deterjanlar Gibi Zarar Vermez. Silikon Ve Alkol Içermez Doğada Kendi Kendine Çözünebilir Ve Çevre Dostudur. Aracınıza Sıktığınızda Kir Anında Yumuşamaya Başlar Ve Sileceğiniz Bez Kesinlikle Aracı Çizmeyecektir. Sudan Daha Kaygan Ve Yoğundur. Bu Da Temizleme Anında Sürtünme Ve Çizilmeyi Engeller. Lastik, Kauçuk, Cam Yüzeylerde De Kullanılır. Kaporta Temizler Cilalar Ve Parlatır. Boya Koruma Sağlar. Uv Koruma Ve Antistatik Film Tabaka Oluşturur. Bu Sayede Toz Tutmaz Kirlenmeyi Geciktirir. Diğer Bilgiler Olarak Paslanmaları Önler. Kuş Kedi Gibi Pislikleri Rahatlıkla Çizmeden Temizler. Zift Noktacıklarını Ürün Üzerinde 1-2 Dk Bekletilerek Çıkartır. Aynı Şekilde Balata Fren Izleri De Çıkartır. Cila Yapar Uygulanan Yüzeyin Parlamasını Ve En Iyi Şekilde Görünmesini Sağlar. Ayni Zamanda Cila Işlevinide Yerine Getirir. Antistatik Yüzey Oluşturarak Yüzeyin Toz Kir Vs Tutmasını Engeller. Oksitlenmeyi Ve Paslanmayı Önler. Boya Koruması Sağlar. Sabuna Kovaya Fırçaya Hortuma Özel Bir Yere Gerek Kalmadan Aracınızın Temizlenmesini Sağlar.

Nasıl Kullanırım?

Yüzeye (Yaklaşık 1 M2Lik Bir Alan Seçin) 30-50 Cm Mesafeden Püskürtün. Mikrofiber Havlu Ile Püskürttüğünüz Yüzeyi Silin. Ikinci Kuru Bir Mikrofiber Havlu Ile Sildiğiniz Yüzeyde Kalan Ürünü Dairesel Hareketlerle Yüzey Iyice Parlayana Kadar Yedirin.

 

 

Benzer Ürünler