Awox Su Isıtıcı Nova 1.7 Lt Beyaz
Awox Su Isıtıcı Nova 1.7 Lt Beyaz

Awox Su Isıtıcı Nova 1.7 Lt Beyaz (NEYZ119210)

5,00
Marka : AWOX
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺44,50(KDV Dahil)

 

* Geniş su haznesi, kolay kullanımı ve kablosuz yapısı sayesinde mutfaktaki en büyük ihtiyaçlarınızdan biri olan sıcak suyu hızlı bir şekilde sağlıyor. Ürünün pratik kullanıma izin veren tasarımı her yerde kolayca kullanılmasına yardımcı olurken, yüksek su kapasitesi ise tek seferde onlarca bardak çay ya da kahve hazırlamanıza imkân tanıyor. Ayrıca paslanmaz rezistans sistemi kireç ve tortuya karşı koruma sağladığı için ürünü uzun süre boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

*Awox Nova Kettle ile Sıcak Suyunuz Hazır
*Awox Nova Kettle, 1.7 litre hacmindeki geniş su tankı sayesinde klasik bir çaydanlıktan daha fazla suyu hızlı şekilde ısıtmanızı sağlıyor.
*Awox Nova Kettle'da yer alan kablosuz kullanım özelliği, su tankının kablo ünitesinden kolayca ayrılmasını sağlayarak kullanımı kolaylaştırıyor.
*Su ısıtıcısının rezistans sistemi, ideal kaynama derecesine ulaşıldığında suyu ısıtmayı otomatik olarak kesiyor. Böylece suyunuz hem tam zamanında, hem de normal sıcaklıkta kaynıyor. 
*Awox Nova Kettle'ın tutacak kısmında bulunan mandalı ile ürünü kolay bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.
*Ürünün hem sağ, hem de sol yüzeyinde şeffaf bir su seviyesi göstergesi bulunuyor. Bu sayede su tankının doluluk oranını ve suyun kaynayıp kaynamadığını net şekilde görebilirsiniz.
*İşiniz bittiğinde temizlik kolaylığı da sağlayan Awox Nova Kettle'ın hazne kapağında bulunan filtresini istediğiniz zaman söküp yıkayabilirsiniz.

Benzer Ürünler